UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 7748098
nr 774 8098
Fickur
1800-tal, "Girard a Geneve"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:05:37
25/8 13:09:38